Aqua aerobic

17 listopada 2017 Wyłącz przez Tamara

Dla osób, które kochają kontakt z wodą, rewelacyjną formą ćwiczeń może okazać się aqua aerobic. Taka forma treningu z pewnością pozwoli pracować nad formą i doskonalić ciało.

Gimnastyka w wodzie nie wymaga dużego wysiłku, a efekty treningów stają się szybko widoczne. Aqua aerobic pomaga chudnąć oraz zwalczać problemy z bólem kręgosłupa oraz stawów.

www.makabunda.pl

Ponadto, ćwiczenia ruchowe w wodzie, w miłym towarzystwie i przy muzyce, działają relaksująco i dodają pozytywnej energii. Aqua aerobic pozwala szybko tracić zbędne kilogramy, ponieważ treningi odbywają się w wodzie.

Co za tym idzie, ćwiczenia są bardziej intensywne, choć organizm nie odczuwa tego tak bardzo, jak w przypadku uprawiania sportów lądowych. Ćwiczenia w wodzie są także doskonałym sposobem na zwalczanie cellulitu.

Ten rodzaj wysiłku przyspiesza również metabolizm, dzięki czemu organizm szybciej spala kalorie. Aqua aerobic wydaje się idealną propozycją dla osób, które po ciężkim dniu pracy nie mają siły na aktywność fizyczną, gdyż pozwala się zrelaksować i nie wymaga utraty dużej ilości energii.

https://modo24.pl/regaly-drewniane Wostal