Warto zobaczyć czy nie potrzebny nam masaż

Warto zobaczyć czy nie potrzebny nam masaż

19 listopada 2017 Wyłącz przez Tamara

Może się okazać, że coś nas boli, coś uwiera, noga ciągnie, a to wszystko sprowadza się do faktu, że nie jesteśmy w stanie zbyt długo wysiedzieć. Niestety może też być tak, że będzie nas bolał kręgosłup, a lekarze będą rozkładali ręce, bo niby wszystko będzie w porządku. W takich sytuacjach warto się jak najszybciej umówić na masaż, bo może się okazać, że to będzie dla nas najlepszy ratunek.

Możemy mieć ucisk

Czasami dzieje się tak, że coś w tym naszym kręgosłupie przedstawi się trochę nie tak jak powinno. Może się okazać też, że mamy zbyt dużą wagę i nasze stawy, oraz mięśnie i nerwy narażone są na znacznie większy wysiłek niż być powinny. To może powodować, że kręgosłup będzie nam uciskał na jakieś ważne nerwy i będzie je blokował.

To oczywiście będzie się objawiało bólem i uczuciem ciągnięcia. Dlatego, jeśli mamy właśnie takie problemy ze swoim ciałem, to powinniśmy się jak najszybciej umówić na masaż. Może się wówczas okazać, że będzie on dla nas wybawieniem, bo pozwoli na przesunięcie i odblokowanie ucisku.

www.perioorto.pl

Spięte barki

Jeżeli czujemy, że mamy sztywny kark, że ciężko nam się nim rusza, że boli, to może się okazać, że także będziemy potrzebowali masażu. Widocznie z powodu przyjmowanej w pracy pozycji nasze mięśnie są zbyt mocno spięte, a to powoduje, że zaczynają nas coraz bardziej boleć. Dodatkowo warto powiedzieć, że taki masaż nie musi być drogi, a jednocześnie może nam przynieść naprawdę sporą ulgę.

Dlatego też im szybciej się na niego zapiszemy, tym z pewnością będzie lepiej. Do tego, możemy się umówić na masaż w gabinecie masażu, albo możemy znaleźć kogoś, kto do nas przyjedzie, dzięki czemu znacznie zaoszczędzimy na czasie. Warto zobaczyć jakie rodzaje masaży są proponowane, co możemy dla siebie wybierać, co może nam pomóc.

Wówczas może się okazać, że to co do tej pory nas bolało, wcale boleć nie musiało i wystarczyły tylko wprawne ręce, które dobrze wiedziały, co może być źródłem bólu w nodze i że to wcale nie musiało być kolano.##  .

w komornikach rehabilitacja komorniki gabinet rehabilitacyjny odlewnia aluminium