Gdzie można kupić odblaski?

Gdzie można kupić odblaski?

7 marca 2019 Wyłącz przez Tamara

Każdy pieszy, który porusza się po zmroku w niezabudowanym terenie ma obowiązek noszenia elementów odblaskowych, które sprawiają, że jest on widoczny dla kierowców. Ale odblaski powinni nosić również biegacze, którzy uprawiają sport po zmroku, a także dzieci, które wybierają się do szkoły pieszo czy na rowerze. Te małe elementy mają wielką moc. Zapewniają widoczność, zwiększają nasze bezpieczeństwo i chronią przed poważnymi wypadkami. Po prostu trzeba je mieć! Nie musimy od razu inwestować w drogą odzież odblaskową. Wystarczą gadżety, takie jak odblaskowe opaski samozaciskowe na ramię, kostkę czy nadgarstek lub breloki w różnych kształtach przyczepiane do plecaka czy torby. Kamizelki, czapeczki i szelki też nie kosztują fortuny. Gdzie kupić takie gadżety, które w prosty sposób mogą uratować nam życie?

Odblaski w sklepach sportowych

Różnego rodzaju gadżety odblaskowe znajdziemy przede wszystkim w sklepach sportowych.

To właśnie tam jest ich największy wybór. Są przeznaczone nie tylko dla sportowców, ale również dla zwykłych pieszych, którzy wracają z pracy czy ze szkoły gdy zapada zmrok. W sklepach sportowych znajdziesz oczywiście odblaskowe legginsy, t-shirty, kurtki, kamizelki, saszetki, nerki czy obuwie, ale również zwykłe opaski na nogę czy nadgarstek. Takie opaski odblaskowe mogą być samozaciskowe lub zapinane na rzepy. Kosztują niewiele – warto je mieć.

Kamizelki na stacjach benzynowych

www.dreamup.pl

Szukasz kamizelki odblaskowej? Najpewniej czeka na Ciebie na stacji benzynowej. Często używane przez kierowców, którzy zakładają je, kiedy czekają na poboczu aż nadjedzie pomoc drogowa. Zakładane także przez nocnych biegaczy i dzieci wracające późno ze szkoły.

Cena takiej kamizelki to ok. 10-15 zł. Nie jest to zatem wielki wydatek, a znacznie zwiększy naszą widoczność na drodze i bezpieczeństwo.

Opaski i naklejki w sklepach papierniczych

W niektórych sklepach papierniczych znajdziemy odblaskowe naklejki i elastyczne opaski samozaciskowe. Czasem również i odblaskowe breloki. Wszystkie te gadżety przydadzą się przede wszystkim dzieciom w wieku szkolnym. Opaskę można założyć na ramię, naklejkę nakleić na plecak a brelok przyczepić do tornistra.

Gadżety w supermarketach

Supermarkety z działem dla majsterkowicza z pewnością będą miały w swojej ofercie takie produkty jak odblaskowe kamizelki czy czapeczki.

W dziale papierniczym możemy z kolei poszukać odblaskowych opasek i breloków.

https://www.lamix.pl/ www.stef-tissot.com