Elegancki mężczyzna zawsze wygląda dobrze

Elegancki mężczyzna zawsze wygląda dobrze

16 listopada 2017 Wyłącz przez Tamara

Czasami panowie mają problem z tym, jak powinni się ubrać. Nie chcą wyglądać zbyt elegancko, a z drugiej strony nie chcą wyglądać byle jak. Wbrew pozorom możliwości jest sporo, chociaż warto sobie zdawać sprawę z tego, że stylizacje bardziej eleganckie, sprawdzą się w każdej sytuacji i to na nie warto stawiać.

Co do pracy?

Jeżeli w pracy mamy kontakt z klientem, ale raczej jest on luźny i nie wymaga od nas noszenia garnituru, to warto pomyśleć o tym, jak się ubrać, aby wyglądać jednocześnie elegancko i na luzie. Możliwości jest tutaj wiele, jednak najlepiej z pewnością sprawdzą się tutaj ciemne spodnie, mogą być nawet dżinsowe, oraz koszula. Ta może być gładka, może być w kratkę albo paski.

Najważniejsze będzie tutaj to, abyśmy się naprawdę dobrze w niej czuli. Do tego można jeszcze założyć marynarkę sztruksową o delikatnie sportowym kroju i ma się wówczas pewność, że wszystko będzie wyglądało naprawdę dobrze.

Elegancja to nie tylko garnitur

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że ubierać się elegancko, to nie tylko zakładać garnitury.

Możemy do spodni i koszuli dobrać czarne eleganckie swetry męskie, możemy też założyć krawat. Jeśli wszystko będzie się odpowiednio ze sobą uzupełniało, to możemy mieć pewność, że nie tylko dobrze będziemy się czuli, ale także będziemy wysyłać do klientów sygnał, że ich szanujemy i są dla nas ważni. Co więcej, taka trochę luźna elegancja sprawdzi się także podczas wieczornych wyjść z przyjaciółmi do pubu, dlatego warto mieć kilka takich zestawów gotowych.

Warto podpatrzyć jak znani mężczyźni radzą sobie z taką niewymuszoną i luźną elegancją, kiedy to nie ma obowiązku zakładania garnituru. Może się okazać, że będzie to znacznie łatwiejsze do uzyskania niż nam się pierwotnie wydawało. Wystarczy tylko znać podstawowe zasady, aby nie mieć problemów z doborem poszczególnych elementów.

taśma pet eleganckie swetry męskie